Rotterdam besteed 33.000.000 aan advocaten

Gemeente Rotterdam heeft bijna 3 miljoen uitgegeven aan ingehuurde advocaten in 2011. Maar geen geld meer voor on- en minvermogenden? De gemeente Rotterdam heeft meer dan 300 juristen in dienst. Die zullen ieder een of andere vorm van specialisatie hebben. Niettemin vond de gemeente het nodig om in 2011 externe advocaten in te huren. Die hebben kennelijk zaken behandeld waar die andere 300 juristen geen verstand van hebben. De rekening bedroeg bijna € 3.000.000,-. De 300 eigen juristen kosten bij elkaar al gauw, inclusief overhead, zo’n € 30.000.000,-.

Het lijkt ons dat de gemeente voor een deel het geld over de balk gooit. En dat terwijl het College keer op keer belooft dat externe adviseurs zo min mogelijk worden ingehuurd.

Dit is vooral wrang omdat de gemeente geen eigen bijdrages meer wil vergoeden aan on- en minvermogenden. De gemeente zegt dat zij moet bezuinigen. Wij raden de gemeente aan het juridische werk door de eigen juristen te laten uitvoeren. Dat kan heel goed. Blijft er hopelijk nog wat over voor die burgers die echt een procedure moeten voeren en voor wie een eigen bijdrage van € 125,- heel veel geld is.! 
Bron: advocatencollectief

 

Jazz in Rotterdam

Een nieuw jazzplatform met compleet jazzaanbod in Rotterdam. jazz010.com

 
Crisis zichtbaar in Sociale Index

Inmiddels is ook in de registraties en objectieve gegevens de huidige economische crisis voor Rotterdammers een realiteit geworden.

 
Jezus

Jezus en zijn vrienden in Rotterdam. Zit je thuis? Nederland 1 is ook goed.

 
IMG_4922.jpg